طنزی از حماسه 22 خرداد

احمدی نژاد دیشب در کانال یک سخنرانی داشت :

من از اینکه مردم به همین راحتی گول خوردند واقعا خوشحالم و باید بگم مردم رو  واقعا دوست دارم!حماسه ای آفریدن که دیگر خاتمی و 2 خرداد برای همیشه پاک شد که اگر خدا بخواهد خودش رو هم...!
من در این 4 ساله بارها از خودم پرسیدم چه چیزی از کیم جونگ ایل رهبر کره شمالی کم دارم؟!  بمب اتم می سازد، سلاح هسته ای می سازد، دنیا رو تهدید می کند و مردمش جیک نمی زنند؟! کسی هم نمی تواند بگوید بالا چشمت ابرو. که البته به لطف ایزد الهی قسمتی از آن در حال تحقق است!
الان که فکرش می کنم بعضی کاندیدها در این دوره انتخابات حق داشتند. بعضی از موارد قانون اساسی باید تغییر کند! مثلا محدودیت 2 دوره رئیس جمهور شدن؟! وقتی 24 میلیون رای دارم، و اینقدر مردم من رو دوست دارند، حتما دوست دارند که من باز بتوانم برای بار 3 یا 4 یا مادام العمر رئیس جمهور باشم! مگر از سید علی چه چیزی کم دارم؟ تا کی باید نوچه اش باشم؟
من که ننه جون عده ای رو به عزاشون نشوندم که خیلی ادعایشان می شد. رهبری که دیگر عددی نیست!  فقط باید بدهم 4 تا پوشه و اوراق و نمودار درست کنند که خوشبختانه از دست آوردهای مهم دولت نهم همین موضوعست!

/ 2 نظر / 27 بازدید
12

از ظهر تا حالا آقای موسوی و کروبی توی خونه تحت بازداشت خانگی هستند و امکان ارتباط ندارند. کودتا شده و ارای واقعی موسوی 26 میلیون بوده. هاشمی را از مجمع تشخیص مصلحت استعفا دادند.فردا همه سیاه پوش باشند. همه سایت ها و روزنامه ها هم متوقف شده و خبرنگاران تحت بازجویی هستند. اطلاع رسانی کنید.

. . .

ای ول