برخورد با بدحجابی

سلام

نیروی انتظامی تهران اعلام کرد که سه مامور نیروی انتظامی ورامین به یک دختر 28 ساله که به عنوان بدحجاب بازداشت شده بود، تجاوز کردند. یک دختر اصفهانی هم پس از آزاد شدن از بازداشت نیروی انتظامی خودکشی کرد. در کرمان هم هفته گذشته معاون حراست دانشگاه به یک دختر دانشجو تجاوز کرده بود. به دنبال این فتوحات ، سردار رادان گفت: « برخورد قاطع با اراذل و اوباش، مرحله دوم طرح امنیت اجتماعی است.» ظاهرا در مرحله دوم قرار است به اراذل و اوباش تجاوز کنند.

گفتم محض خالی نبودن عریضه و اینکه متن جالبی هم بود گفتم بذارم.

والا دیگه تقریبا عادی شده که سر هر خیابونی مینی بوس های نیروی انتظامی و مامورین باتوم به دستشون رو ببینیم و خانم های پلیسی که در سایه این مامورین در حال ارشاد زنان و دختران ملت هستند.
اون روز که نزدیک دروازه دولت اصفهان با یکی از بچه های اصفهان در حال رد شدن بودیم به چنین وضعیتی که تعریفش رفت برخورد کردیم:
زن پلیس در حالی که جلوی سه خانم رو گرفته بود می گفت : گفتم که درستش کن!  خانم در حالی که تو اون روسری تنگ به زور موهاش رو جمع و جور می کرد  - : خب می گی که دیگه چیکارش کنم؟

نفهیمدم چی شد برام هم مهم نبود چون مثل مسئولین و مردم و کلا یه ادمی که می تونه فکر کنه می دونم که این شیوه ره به جایی نمی بره. باور کنید که اگه می گفتن می خوایم کشف حجاب کنیم تاثیر بهتری داشت.

/ 0 نظر / 27 بازدید