من حالم خیلی خرابه

از قضا توی پادگان کتاب کیمیاگر رو دوباره مرور کردم به این مطلب رسیدم که :

" انسان برای رسیدن به آرزوی شخصی خود تلاش می کند و هنگامی که از رسیدن به آن ناتوان شد، سرنوشت، زندگی او را رقم می زند و این بزرگترین دروغ جهان است. "

الان که بعد از دوره ی آموزشی توی شیراز باید برای دوره خدمت به بندرعباس برم، به این نتیجه رسیدم که سرنوشت خیلی وقته که اختیار زندگیمو به دست گرفته. اصلا من هیچ کاره شدم و این مطلب اگه بزرگترین دروغ جهانه ولی بزرگترین حقیقت این مملکته .

/ 8 نظر / 25 بازدید
پگاه

گاهی هم همین شانسه زود قضاوت نکن

علی

سلام جيييييييييگر تو اين گرماي تابستون جدا آدم تو بندر عباس مي پزه چند وقت بايد بندرعباس باشي؟ جاي خاليت از همين الانم حس ميشه اميدوارم كه واقعا به قول شاعر گفتني پايان شب سيه سپيد باشه!

سکوت

من از این دو تجربه یکیشو داشتم یکیشو نداشتم -چون نمیتونستم داشته باشه ( سربازی)- اما راجبع به اون اولیش . یادمه که موقعیکه خیلی حالم بد بود یکی کتاب ورونیکا میخواهد بمیردو " بهم پیشنهاد کرد منم کم مونده دیگه بدش خودکشی کنم-چون این کتابای پائلو تمای بدجور نا امیدیو به آدم منتقل میکنه حتی همین کیمیاگرش " که اصلن دلم نمیخواس به خونمش -برای اینکه همه جا ازش حرف میزدن مجبور شدم آخر سر لاتینشو بخونم تا ببینم این چیزایی که از این ور و اون ور از دیگران شنیدم تو اصل داستان چه جوری با هم جفتو جور میشد -تو تمام داستان خوشحال بودم که دارم چارتا لغت لاتین و یسری ترکیب بندیای جدید جملاتی که از حرفای دیگران تو ذهنم ساخته بودم رو کشف و بررسی میکنم -وگرنه که خود اثر واقعا ...سه نقطه بود. اینو که خوندم یاد یه سری تجربیاتی تو زمینه بدبختی تو حافظم افتادم . امیدوارم این سرانجام کل حافظه زندگی من و شما نباشه. و این نتیجه گیری آخری واقعا دردناکه امیدوارم هر چه سریعتر ازش بگذرین. راستی سلام و موفق باشین.

مهدی

پگی راس میگه بابا تو دیر چه ... که تو بندر عباس ... ؟ حالا چه خبر هس ؟ موبایلت که خاموشه.

مهدی

شکی در این ضد حالی که داری میخوری نیس ولی هنر در استفاده از همین ضد حالهاست.

مهدی

کتاب سفر به دشت ستارگان رو بخون

مهدی

سرنوشت مثل یک رودخونه یا دریاست و تو سکاندار قایق یا کشتی زندگی هستی برادر من ، شاید نتونی به هر جهت که دلت میخواد بری ولی این دلیل نمیشه که بگی سکان کشتی من کامل بدست آبه

مونا

چقدر مثله من... ولی خوب خوش بین باش به همه چیز...