در مالک اشتر چه گذشت

سلام

از مشکلات دانشجویان مالک اشتر که در زیر سایه وزارت دفاع فعالیت می کنه، یک بعدی بودن این دانشگاست. نمیشه از این مسئله به راحتی گذشت که این دانشگاه فقط دانشجوی پسر جذب می کنه. در نگاه اول موقعی که قرار شد وارد این دانشگاه بشم، به نظر این موضوع، مسئله ی چندان مهمی نبود، اما با گذر زمان متوجه شدم، از تنها مسئله ای که نمی شه گذشت همین موضوست.
هر جوونی نیازهای روحی و روانی خاصی داره، که در صورت تامین نشدن، اثرات اون رو به راحتی می تونیم ببینیم.
حرکات دانشجویان با گذر هر دختر از محوطه و بلوار دانشگاه مضحک، خنده آور و در مواقعی اسف بار بود! خواسته ی ثابت دانشجویان در هر جلسه ی گفتگوی با مسئولین،امکان پذیرش دانشجوی دختر بود.
اسم بردن از کلمه ی توهم! به جای دختر توی محوطه ی دانشگاه، نیازهای خاص این دوره رو نشون میداد. هیچوقت فراموش نمی کنم روزی که حدودا ده دوازده دختری که به ساختمان کتابخونه دانشگاه در حال حرکت بودند و خیل عظیمی از دانشجویان دانشگاه دوان دوان به سمت کتابخونه به راه افتادند و باوجود کلاسهای درسی از نیاز شدید مطالعاتی در اون موقع صحبت می کردند!! و شاید...
برای دانشگاهی که تعداد محدودی دانشجو در 7 رشته مهندسی و 2 رشته ی علوم پایه پذیرش داره، آگاهی از تفکرات اکثریت دانشجویان کار سختی نبود...


عکسی از خودکشی در استخر دانشگاه! (22 فروردین 87)

فیلم از جنازه! 

ادامه دارد...

/ 2 نظر / 25 بازدید
صادق

سلام بی زحمت پیام های خصوصی رو مشاهده کنین ؟

صادق

با سلام و تشکر از مطالب مفیدتان میخواستم بپرسم دانشگاه مالک اشتر ایا معاینه بدنی را هم در برنامه گزینش خود دارد؟و این معاینه شامل چه مواردی میباشد.ممنون میشوم اگر جواب مرا بدهید.