ديکتاتوری

سلام

اومدم بعد از مدتها که سری به دو سه وبلاگی که تو انبوده وبلاگها می خونمشون و طرز فکر و نوشته هاشون برام خودنی بود رو بخونم دیدم همگی فیلتر شدند.
متوجه می شی که این نظام هیچ فرقی با نظام دیکتاتوری قبلی نداره.بلکه مثل دستگاه خلافت عباسی چنان تقدسی داره که نمی شه انتقاد کرد.
حکومتی که اندیشیدن و فکر کردن رو نمی پسنده.و وبلاگهایی که به خاطر متنشون و نوع اندیشیدن فیلتر می شن رو چطور باید توجیه کرد؟
هیج خبر دارید که بعد از سخنرانی احمدی نژاد تو دانشگاه امیرکبیر تعدادی از دانشجویان که بر علیه احمدی نژاد شعار دادند رو دستگیر کردند و خانواده هاشون از اونها بی خبر هستند و خبرنامه امیر کبیر از به سر بردن تعدادی از اونها تو سلولهای انفرادی خبر داده؟
بی خود نیست که عکسشو تو امیر کبیر به آتیش می کشن و از احمدی نژاد در مورد خفقان تو این مملکت سوال می کنن.

/ 6 نظر / 25 بازدید
گوکال يعنی..

سريال جواهري در قصر همراه با پشت صحنه ها و مصاحبه با بازيگران www.goukal.com

گوکال يعنی..

سريال جواهري در قصر همراه با پشت صحنه ها و مصاحبه با بازيگران www.goukal.com

بيژن

درودبرگرامی همدل. تارنگارزيبايی داری. درگذشت بانوی آوازايران؛مهستی؛را تسليت عرض می کنم. نونوشتارزیبایی بود. شادوپيروزباشی. بدرود.

sinohe

سلام... مطالبت جالبه... شکر که هستی..همسفر اسمانيم..ارادتمند تو هستم ..به من سر بزن منتظرتم[خداحافظ

هادی

سلام آقا محمد جواد گل گلاب . معلومه کجايی ؟؟؟ آًقا ديگه آزادی بيان هم از بين رفت .

ATR

اول از همه خود تو از همه دیکتاتور تر هستی چون به جای نگرش به کل به جز می اندیشی و تنها تو حرف هات از اون عده اندک میگی بقیه که به حساب نمیان پس اول خودت رو اصلاح کن. دوم کجای این دولت دیکتاتوری هست کل روزنامه ها از کار های دولت انتقاد می کنند و تمام روزنامه های اصلاح طلب پر شده از وارونه نویسی و دروغ های کوچکی بزرگ که اگه در زمان دولت های قبلی کوچکترین اعتراض وارد و قانونی به دولت میشد به اسم ضد نظام هفت جد طرف رو دار میزدند نه الان که با فرستادن نامه از طرف هر فردی به کار های ریز و درشت رسیدگی میکنند و از رسیدگی راضی هستند چیزی که من از این دولت دیدم چیزی جز تلاش بی وقفه و احترام به جامعه و رسیدگی به کل کشور به جای بخشی از آن نبود و چه در عرصه داخلی و چه در عرصه خارجی تناقضی وجود نداشت و برعکس دولت های پیشین این دولت در روابط خارجی اقتدار و در روابط داخلی خدمت را سر لوحه کار خود قرار داد که تماما موفق بود. سوم کجای شخصیت دکتر به دیکتاتور می خوره کدوم دیکتاتور دست مردم زحمت کش رو می بوسه و میگه من خادم شما هستم آخه یک حرفی بزن که با عقل جور در بیاد. چهارم کل کار های دیپلماتیک ، نظامی ، اقتصادی ، فرهنگی ،