کودتای 22 خرداد

دیروز احمدی نژاد(ا.ن) در جشن کودتای ٢٢ خرداد ،در کمال وقاحت شال سبز رو به گردن انداخت و خودش رو فرزند پیغمبر و سید معرفی کرد!
ا.ن بعد از مصادره کردن آرا میرحسین به نفع خودش در معیت سپاه، حالا با انداختن شال سبز به دور گردنش در صدد مضحکه کردن وجدان و روان مردمه.
احمدی نژاد به نقل داستانی از ملانصردین پرداخت تا میرحسین رو یه شخص پارانوئی و  مالیخولیائی نشون بده و در تهدید کردن دنیا! با پررویی تمام گفت : انشالله به سازمان ملل خواهم رفت و خواهم گفت هرکس جرات داره به ایران حمله کنه دستش رو بلند کنه تا مردم ایران دستش رو قطع کنه.
اتفاقا فکر می کنم مردم ایران باید دست ا.ن رو قطع کنن که آرا ملت رو دزدید.
با تفکرات و صحبتهای همین شخص اسرائیل بیش از پیش احساس خطر کرده و در آخرین نتایج نظرسنجی در محل سخنرانی نتانیاهو در یکی از دانشگاه های اورشلیم، ۵٠% مردم بمباران ایران رو به عنوان راه چاره اسرائیل از تهدیدها می دونن!

/ 4 نظر / 27 بازدید
علی

سلام جواد جون بد اوضاعيه خوب شد تو درست تموم شد و الا كتكه رو خورده بودي تو خوابگاه [نیشخند] اينقدر اين روزها داد زدم براي مير حسين كه ديگه صدام گرفته خدا كنه اين همه فرياد فرياد رسي هم داشته باشه!

روح الله

این که میر حسین شال سبز به گردنش میندازه و دوره سگ شال سبز می بندن وقاحت نداره؟!!! اسرائیل هم هیچ گوهی نمی تونه بخوره ، مطمئن باش! ضمنا ملت گول نخوردن ، درسته ملت گول نخوردن که به موسوی رای بدن !

مهدی

فعلا که با آگاهی و حضور مردم بتهای زیادی که به نام اونها مردم را میزدند به لرزه در اومدند و انشاا... به زودی میشکنند .بت بزرگ هم بد جوری ضایع شد و ابهتش شکسته شد.استفاده از دین برای سرکوب مردم قبلا جواب خودش را پس داده فقط به زمان نیاز هست و قرون وستای ایران هم روزی به سر می رسد.

مسعود2!

درود بر مصدق . ما هم منتظر رونسانس ایران و در اومدن ایرانی ها از دست قدرت ماکیاول کلیسای اسلامی آخوندها نشسته ایم . درود بر تو دوست هم رشته ی خودم . پیش خودمون بمونه "کارت درسته " و اون بی شرفی که احمدی نزادیه و به جای نظر دادن راه رفته ! لطفا خفه شو و به کسی نگو که به اون کوتوله رای دادی . چون همین جوریش گند زدی دیگه نمی خواد همش بزنی