مکانیکار
درباره وبلاگ
محمد جواد

از آغاز دوره دانشجویی نوشتم و از اون موقع نزدیک به 10 سال می گذرد
نويسندگان
صفحات وبلاگ
            
RSS Feed

سلام

ویرایش دوم

تو رو به خدا وضع این مملکت رو نگاه کن.

حق دست اونهائیه که سرتاسر شدن گله و شکایت. مردم خرن ، مرتب نوع خر سوار تو این مملکت عوض میشه.
حق دست اونهاست که شاکین.مردم رو چنان با مسائلی خام و کشور بر باد ده مشغول کردند که دیگه کسی به مسائلی مثل آرامش و امنیت و حتی احتیاجات یک زندگی ساده که تو این کشور وجود نداره فکر نمیکنه.
اگه حرف بزنی چون اسم حکومتشون دینیه( تنها چیزی که اجرا نمیشه و بوئی از اون تو این حکومت نیست همون اسلامه) فوری به انواع برچسب چنان بلائی به سرت میارن که...

تکنولوژیهای جدید

ازادی

وقتی اون عقل ناقصم رو به کار نمیندازم همین میشه دیگه. یکی نیست بگه آخه تو رو چه به این بحث هایی که هیچ کدوم از دو طرف حرف همدیگه رو نمیفهمن؟
خانم محترم اصلا من غلط کردم.وقتی شما اسلام رو قبول نداری من بیام از اسلام حرف بزنم؟اونم من؟
اشتباه کردم شما ببخشید. بله کاملا حق با شماست.
آقا این چه وضعشه؟ این آزادی ما کو؟ ما آزادی میخوایم یالا! اصلا از همین فردا میروم سر چهار راه محله مون نیرو بسیج میکنم آزادی خیرات کنن.
خانم محترم بی خیال شو چه آیه ی شیطانی؟! خواهش میکنم ننویسید.من غلط کردم که استدلال خواستم. نمیخواد با ذکر آیاتی که فکر میکنید شیطانیست استدلال بیاورید. اصلا وقتی اسلام رو قبول ندارید دیگر نیازی نیست که ادامه بدهیم. نه به خاطر ترس امثال من که خودشون رو مسلمون میدونند.( البته من سعی دارم تا اونجایی که ممکنه وظایف و اعمال یک مسلمون رو انجام بدهم و در این راه خطا کار هم بوده ام) بلکه به خاطر خودتون.

بروبچ این مدرسه ها کی باز میشه؟مثل اینکه من ظرفیت تعطیلات نداشتم گند زدم به این وقتم با وبلاگ گردیم.
همون خوابگاهه خیلی خیلی خوبه. چون وقت این کارا رو نداری و به زحمت به درس و مشق شبت برسی و چهار تا کتاب بخونی.همون بسه زیاده. کسی هم نیست که امر و نهی کنه.همین آزادی بسه زیاده.میدونید ظرفیتها رو که؟

منبع کاریکاتور: نیک اهنگ کوثر در روزآنلاینموضوع مطلب :

چهارشنبه ۱٥ شهریور ۱۳۸٥ :: ٢:٢٠ ‎ق.ظ
محمد جواد