مکانیکار
درباره وبلاگ
محمد جواد

از آغاز دوره دانشجویی نوشتم و از اون موقع نزدیک به 10 سال می گذرد
نويسندگان
صفحات وبلاگ
            
RSS Feed

سلام

عيد مبارک
يه کم دير شده برای عيد مبارکی  چون من از يه هفته قبل خونه بودم ولی الان يادم اومده که عيد رو تبريک بگم.البته اربعين حسينی رو هم نميشه ناديده گرفت اون هم تسليت عرض می کنم.

روزهای اول عيد به همراه مهمانان عزيز نوروزيمان که هنوز در خدمتشان هستيم در حال گشت و گذار در کنار ساحل شهر بوديم حال و هوای عيد رو ميشد از جمعيتی که برای گذروندن خصوصا شب های عيد به ساحل تر و تميز دريای شهر آمده بودند احساس کرد خوبی ساحل شهر اينه که به دليل جمعيت کم شهر، آلوده و کثيف نشده و می شود حتی توی شهر با پنج دقيقه پياده روی به ساحل خلوتی دست پيدا کرد.
تولد
يادمه توی اواخر دهه ی اول زندگيم بچه که بودم وقتی به موجوديت خودم فکر می کردم به اين نتيجه می رسيدم که من يه فرد عادی نيستم ، يه ناجی! هستم که اصلا علت وجوديم با بقيه فرق می کنه.
توی اوخر دهه ی دوم زندگيم که يکی دو سالی از اون می گذره به اين نتيجه رسيدم که عادی ترين موجودی هستم که ممکنه توی اين کره ی خاکی وجود داشته باشه آدمی مثل بقيه متولد ميشی يه فعاليتهايی توی زندگی و بعد مردن.
ولی فکر می کنم دهه ی سوم زندگيمه که مشخص می کنه که تو کدوم دهه درست فکر می کردم چون الان واقعيت اينه که زياد با اجتماع سر و کار نداريم.واقعا هم همينطوره حالا من هفته ای يا فوقش ده روزی يه بار از خوابگاه بيرون ميام ولی بعضی از هم اتاقی هام ماهی يه بار هم از محيط خوابگاه بيرون نميان يعنی هيچ نيازی نمی بينن حتی که به عنوان خرج اضافه به موضوع نگاه می کنن.
خلاصه می خواستم بگم توی دوره ای که قراره يه زندگی واقعی داشته باشم با روابط اجتماعی اونوقت مشخص ميشه که چطور آدمی خواهم بود.
تولد متولدين فروردين که شامل تولد خودم، برادرم و خواهرام ميشه! مبارکموضوع مطلب :

شنبه ٥ فروردین ۱۳۸٥ :: ۳:٠۸ ‎ب.ظ
محمد جواد